Geox Benefeet

Technológie

01

GEOX Nebula

Nebula bola vytvorená s cieľom prejsť svet. Rovnako ako oblaky, nepoznajú ročné obdobie alebo hranice - nositeľné každý deň, všade. Nebula obsahuje technológiu, ktorá zaručuje ľahkosť a priedušnosť, ponúkajúca prvotriednu reguláciu telesnej teploty. Je to ako chodiť po obláčiku.

Kolekcia Nebula
Rodinný program GEOX Benefeet
Úroveň komfortu a jednoduchosti použitia nebola nikdy predtým dosiahnutá u obuvi

3D Breathing Engineering

Nebula je evolúcia tradičného poňatia priedušnosti. Využíva inovatívne technológie, ktoré zaisťujú výnimočnú priedušnosť pre celé nohy, v každom smere.

3D Performance Unit

Vďaka 3D výkonnej jednotky systému, sa podošva vyznačuje flexibilitou, odpružením, stabilitou a priľnavosťou. Podošva bola navrhnutá tak, aby sledovala prirodzené body kontaktu chodidla s ňou.

Comfort Engineering

Okrem výkonu, úroveň komfortu a jednoduchosti používania nebola nikdy predtým dosiahnutá u obuvi. Zvláštnosti Nebuly sú výsledkom použitia inovatívnej technológii.

Lightweight

Inovatívne kombinácie elastomérov a polymérov, ktoré tvoria podošvu, rovnako ako materiály, ktoré tvoria zvršok, dodávajú ľahkosť a pohodlie.

02

Ďalšie technológie obuv

Cuoio - kožená podošva, odolná voči dažďu

Cuoio - kožená podošva, odolná voči dažďu

Zistiť viac
Xunday - revolučná vychádzková obuv

Objavte akciové ponuky na revolučnú obuv GEOX

Zistiť viac
03
GEOX AMPHIBIOX

GEOX AMPHIBIOX

AMPHIBIOX® znamená GEOX, znamená PRIEDUŠNOSŤ, VODEODOLNÁ TECHNOLÓGIA, ktorá odoláva akýmkoľvek poveternostným podmienkam. Tiež znamená široký sortiment obuvi a modelov búnd pre mužov, ženy a deti, užívajúc si každodenný život v úplnom pohodlí, v dobrom či v zlom počasí.

Kolekcia AMPHIBIOX
Udržiava vodu z vonka a nohy suché z vnútra

Nová generácia waterproof

Táto nová generácia nepremokavej technológie udržuje nielen vaše nohy v suchu a ochráni ich pred dažďom, blatom a snehom, ale tiež napomáha zvyšovať priedušnosť, aby telo malo prirodzenú termoreguláciu, takže zostanete v teple aj v chladných podmienkach, a v chladnom, keď sa oteplí. Amphibiox ponúka optimálny komfort, ľahkosť, rýchlosť sušenia a trvanlivosť.

AMPHIBIOX collection

Táto technológia je k dispozícii ako kompletný sortiment produktov pre celú rodinu, ktoré pokrývajú širokú škálu štýlov a riešení pre formálne, voľno časové a pri príležitosti aktívneho použitia. Každý produkt Amphibiox je špeciálne navrhnutý tak, aby ponúkal ideálne vodotesné riešenie, v závislosti od stupňa požadovaného ponorenia do vody a požadovanej úrovne tepelnej izolácie.

04

Ďalšie technológie odev

Performing concept - ultimátny priedušný vrchný odev

Performing concept - ultimátny priedušný vrchný odev

Zistiť viac
Xunday - revolučná vychádzková obuv

Apparel breathing system - odev, ktorý dýcha

Zistiť viac
Objavte akciové ponuky na revolučnú obuv GEOX

Objavte akciové ponuky na revolučnú obuv GEOX

Zistiť viac